Unikalus ir ekologiškas D. Varno vaizdo klipas

Dainoto Varno solinė karjera įsibėgėja, dainininkas pristato naują dainą „Dėl tavęs vienos“ ir išskirtinį jos vaizdo klipą.

„Klipas nufilmuotas „vienu kadru“ nuo pat pradžios iki galo. Tokiam klipui reikia labai daug ruoštis, repetuoti, sustyguoti veiksmus ir nufilmuoti kaip įmanoma sklandesnius variantus, nes čia nepasislėpsi ir klaidų montažu neuždangstysi, nes montažo tiesiog nėra“, – pasakoja Dainotas.

Drauge su režisieriumi Ričardu Matačiumi ir jo komanda Dainotas visą naktį praleido vilniečiams gana gerai pažįstamoje vietoje – viename iš sostinės „Rimi“ prekybos centrų, kur yra trys vienas šalia kito veikiantys eskalatoriai.

„Šie, į skirtingas puses judantys, takai ir buvo pats svarbiausias dalykas. Be jų klipo idėjos nebūtų įmanoma įgyvendinti. Esu labai dėkingas prekybos centrui, kad visai nakčiai mus įsileido vidun“, – sako dainininkas. Komanda dirbo tikrai intensyviai buvo nufilmuotas ne vienas klipo variantas, buvo ir daug nepavykusių bandymų. „Mums geriausiai pavyko jau auštant, prieš pat parduotuvės atidarymą“, – ilgą filmavimo procesą prisiminė D. Varnas.

„Ši daina yra proga savo artimam žmogui suteikti džiaugsmo, kurį pats labai norėtum gauti. Klipo idėja – o parodyti įsimylėjusio žmogaus minčių srautą leidžiantis eskalatorium į parduotuvę, apsipirkti“, – linkėdamas gero žiūrėjimo, sako Dainotas.

Klipo dekoracijoms naudotos tik greitai suyrančios, gamtai draugiškos medžiagos – tai galima sakyti ir pirmas Lietuvoje ekologinis klipas. Pasibaigus filmavimui visos dekoracijos buvo atiduotos saugiam perdirbimui.

Dainotas džiaugiasi pagaliau atradęs širdžiai artimą muzikos stilių ir tikisi, kad jis patiks ir klausytojams. „Dainos autorius Deivydas Zvonkus tapo bene geriausiai mane suprantančiu žmogum. Darome unikalias, melodingas ir prabanga dvelkiančias dainas. Esame labai gerame kelyje ir drįstu teigti, jog rudenį mes su visa komanda pristatysime solinį albumą“, – sako jis.