Iškilmingas Naujametinis Gala Koncertas

Naujametposter flat fullinis gala koncertas – 2015 metų palydos su orkestru ir gražiausia pasaulio muzika. Iškilmingas, pakilios nuotaikos ir skoningo humoro kupinas koncertas – paskutinę metų dieną Vilniuje, “Siemens” arenoje.  

Įstabiausias operų arijas, ištraukas iš populiariausių Lietuvos ir pasaulio miuziklų bei geriausias savo dainas jums atliks: operos legenda Virgilijus Noreika, įtaigusis aktorius Kostas Smoriginas, unikalus operinis duetas Kristina Zmailaitė ir Edmundas Seilius, romantiškoji Ieva Narkutė, ugningasis Jeronimas Milius, švelnioji Karina Krysko, pašėlusios “Electric Ladies” ir širdžių daužytojai “El Fuego”.

Akomponuos orkestras “Vilniaus sinfonietta”. Diriguos charizmatiškasis Vytautas Lukočius. Vakarą ves kišenėje žodžio neieškantis Giedrius Savickas.

Paskutinį metų vakarą norisi praleisti nekasdieniškai: pasipuošti, išeiti į miestą, paklausyti gražios muzikos. Todėl pasaulyje ir gyva tradicija gruodžio 31 d. klausytis “Traviatos”.

Naujametinis gala koncertas – daug daugiau nei viena opera. Tai ir “Traviata”, ir “Paryžiaus katedra”, ir “Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda”, ir dar daug operų bei miuziklų ištraukų viename koncerte.

Pusantros valandos trukmės programa sudaryta vien iš garsių kūrinių, o jų atlikėjai – nuostabių balsų rinktinė, pripažinti savo srities profesionalai, ne kartą džiuginę mus ir operos scenoje, ir garsiuose miuzikluose, ir soliniuose koncertuose.

Aktorius Giedrius Savickas paskutinei metų nakčiai pasiliko šmaikščiausius pokštus. Juk metus reikia palydėti ne tik iškilmingai, bet ir smagiai. Juolab, kad 2016-ieji – Raudonosios beždžionės metai ir juos pasitikti pokštaujant – itin geras ženklas.

Speciali koncerto scenografija, šviesos ir scenos efektai tarsi perkels jus į iškilmingą pokylių salę, kurioje skimbčioja taurės, groja orkestras, o iš dangaus staiga pabirusį sniegą keičia fejerverkai. Iškilmingas naujametinis gala koncertas garantuoja įspūdingą metų pabaigą.

Koncerto laikas suplanuotas taip, kad po jo žiūrovai neskubėdami galėtų pasiekti vietas, kur planuoja sutikti 2016-uosius