FRANK SINATRA show

Mantas Sinatra NEW

“Frank Sinatra Show”  – populiariausias tribute projektas Lietuvoje. Charizmatiškasis Mantas Jankavičius, Kauno bigbendas, geriausių F.Sinatros dainų programa, specialios dekoracijos, ypatingi šviesos efektai ir pakili šventinė nuotaika.

“My Way“, “Strangers in the Night“, “Fly Me to the Moon“, “Under My Skin” : legendinės Franko Sinatros dainos nuostabiai tinka Naujųjų metų nakčiai. “Let It Snow” ir „Santa Claus is coming to town“ – visame pasaulyje žiemos šventes puošianti ir švenčių virpulį kelianti klasika. O nemirtingoji “New York, New York” kasmet skamba Times aikštėje Niujorke išmušus dvyliktai ir nusileidus garsiajam krištolo rutuliui.

F.Sinatros muzikos archyvuose – keli šimtai puikių šlagerių. Iš šio aukso fondo M.Jankavičius vis ištraukia naujų perliukų – “Frank Sinatra Show” niekada neskamba taip pat.

“Frank Sinatra Show” – unikalaus populiarumo Lietuvoje sulaukęs projektas. Iš pradžių jis planavo būti lokaliu kelių koncertų renginiu, bet žiūrovai nusprendė kitaip. Populiarumas buvo stulbinantis. Surengta daugiau nei 50 anšlaginių koncertų visoje Lietuvoje. Laimėtas “Metų renginio” titulas. Prašymai vėl, ir vėl rodyti šou, nenutyla iki šiol.

“Frank Sinatra Show” – lyg sėkmingiausi Brodvėjaus miuziklai: niekada nesensta ir nuolat surenka pilnas sales gerbėjų.

M.Jankavičiui ypač talentingai pavyksta spinduliuoti tą nuotaiką, kurią scenoje skleidė ir pasaulinė legenda. Tačiau jis teigia, kad tai nėra akla F.Sinatros kopija. „Nenoriu atkartoti ar kopijuoti šio scenos grando, o tik sukurti gerą atmosferą. F.Sinatros dainas įsivaizduoju tik su gyvai skambančiu orkestru – kitaip ir būti negali. Tokia tų dainų specifika, reikalaujanti tikrų instrumentų skambesio, todėl labai džiaugiuosi, kad visada koncertuojame su tikrais profesionalais – Kauno bigbendu,“- pasakoja Mantas.

Kauno bigbendas yra visų Lietuvoje vykstančių džiazo festivalių dalyvis, taip pat daug koncertuojantis užsienio šalyse. Stilistinė Kauno bigbendo skalė – nuo džiazo klasikos iki šiuolaikinių kompozicijų. Su ansambliu bendradarbiauja geriausi Lietuvos džiazo instrumentalistai.