Mantas 3XHAPPY: moksliukai pašėlo

 

3xHAPPY

„Moksliukai pašėlo“ – taip tiksliausia būtų apibūdinti naują Manto Jankavičiaus koncertinę programą 3xHAPPY.  Naujas įvaizdis, geriausi kūriniai ir šviežios dainos, nauji uždegantys šokiai ir nedingstančios šypsenos. 3xHAPPY nariai – lyderis Mantas Jankavičius ir šokėjai bei aktoriai Gytis Ivanauskas bei Eimutis Kvoščiauskas. Programą klubuose jau galima išvysti nuo lapkričio mėnesio.

Prieš ketverius metus moksliukai su masyviais akiniais, sulaižytais plaukais ir daina “Čiuožki” užkariavo Lietuvos klubus ir scenas. Tai tapo, bene, populiariausia programa Lietuvoje, kuri rinkdavo pilnas sales, išvesdavo iš proto tiek klubų lankytojus, tiek miesto švenčių žiūrovus, tiek privačių vakarėlių mėgėjus.

“Jausmas, kurį patirdavau pasirodydamas su “Čiuožki”, buvo vien laimė ir džiaugsmas. Koncertai visada vyko be problemų, su šypsenom veiduose ir laimės jausmu širdyje. Kurdamas naują programą supratau, kad laikas atsisveikinti su moksliukų įvaizdžiu. Mąsčiau, kas galėtų juos pakeisti. Taip gimė šie trys linksmi ir juokingi žmogučiai. Tarsi moksliukai būtų nusimetę uniformas ir susirengę į klubą pašėlti”, – sako M.Jankavičius.

M3XH