Electric Ladies ir Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras

modtext_4fb0c71921f4b_b4Talentingosios “Electric Ladies” smuikininkės kartu su Maestro Martynu Staškumi ir Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru pristato įspūdingą muzikinį projektą. Tai renginys maloniai nustebinantis net išrankiausius koncertų lankytojus, kurio metu išgirsite kone visus naujausius kūrinius iš „Electric Ladies“ albumo “Art of Life” bei puikiai žinomus pasaulinius koverius.

Išskirtinai turiningos programos metu atliekamos tokios autorinės kompozicijos kaip „Fever“, „Passione“, „Dance of the Universe“, „Mystic Tango“, „Carnival de Brazil“ bei žinomų kūrinių savitos aranžuotės – itin didelį įspūdį publikai paliekantis naujai nuskambėjęs Michaelo Jacksono kūrinys „Black or White“ ir grupės „Coldplay“ kūrinys „Viva La Vida“.

Naujasis žavingosios trijulės albumas buvo kuriamas bei įrašytas Estijoje, kartu su vienais iš geriausių šalies prodiuserių. O specialiai šiam projektui, smuikininkių ir orkestro pasirodymui, muzikines aranžuotes paruošė akademinės muzikos pasaulyje gerai žinomas dirigentas Jonas Janulevičius.

Electric Ladies – žaibiškas pripažinimas namie ir svetur

Prieš ketverius metus sužibėjusios „Electric Ladies“ akimirksniu atsidūrė geidžiamiausių ir laukiamiausių atlikėjų sąraše. Be šios gabių ir patrauklių smuikininkių trijulės tapo sunku įsivaizduoti šventines TV programas, iškilmingus visuomeninius renginius ar uždaras verslo ir asmenines šventes. Gaivu, nauja, profesionalu ir tuo pačiu skoninga – šias smuikininkes įvertino itin įvairi ir plati auditorija.

Apie “elektrines damas” jau girdėjo ne tik Lietuva, bet ir nemažai užsienio šalių. Susižavėjusių ovacijų muzikantės sulaukė Vokietijos, Prancūzijos, Lenkijos, Estijos, Latvijos, Ispanijos, Alžyro ir kitų šalių koncertų salėse. Maža to, elektrinių smuikų virtuozės garsina Lietuvą ir laimėdamos tarptautinius konkursus. Tačiau pačios atlikėjos prisipažįsta, kad net lankydamos įspūdingas, neretai prabanga dvelkiančias savo koncertų vietas pasaulyje, niekada nejaučia tokios didelės atsakomybės ir jaudulio, kaip per pasirodymus gimtoje šalyje.

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras – patirtis bei neblėstanti energija

Dirigento Gintaro Rinkevičiaus iniciatyva 1988 m. suburtas jaunų muzikų kolektyvas pirmąjį koncertą klausytojams surengė 1989 m. sausio 30 dieną. Su neblėstančia energija, originaliomis programomis ir aukštu meistriškumu į Lietuvos muzikinį gyvenimą įsiveržusiam orkestrui buvo suteiktas Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro vardas.

Šis kolektyvas jau sukūrė savo tradicijas, kurių esminiai bruožai – ypatingi orkestro gimtadienio, sezono pradžios ir pabaigos koncertai, unikalios teminės programos, lietuviškų simfoninių partitūrų premjeros, koncertiniai ir sceniniai operų pastatymai. Orkestro muzikavimą šiltai sutiko daugelio kraštų publika, gerai vertino kritikai. Kiekvieną sezoną orkestras įtraukia į repertuarą vis naujus kūrinius, tiek iš pasaulio simfoninių kūrinių aukso fondo, tiek ir naujai sukurtas simfonines drobes.